7 V INFO STUFFS & MORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
7 V INFO STUFFS & MORE

ТОВА Е ФОРУМЪТ НА 7 В
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Какъв касмет ви се падна от баницата?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
LiL`PrInCeSs

LiL`PrInCeSs


Брой мнения : 41
Location : NqkAdE iZ vSeLeNaTa
Registration date : 15.12.2007

Какъв касмет ви се падна от баницата? Empty
ПисанеЗаглавие: Какъв касмет ви се падна от баницата?   Какъв касмет ви се падна от баницата? Icon_minitime3rd Януари 2008, 18:25

На мен пътуване и здраве,така че няма да ви зарадвам,като не ида на даскало Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/kykla7a
MoR4o
Da Boss
Da Boss
MoR4o


Брой мнения : 32
Location : Tarnovo
Registration date : 14.12.2007

Какъв касмет ви се падна от баницата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв касмет ви се падна от баницата?   Какъв касмет ви се падна от баницата? Icon_minitime3rd Януари 2008, 20:16

Късмет в училище,здраве и......бебе lol!
Върнете се в началото Go down
https://7vrulez.bulgarianforum.net
.::Pink*loVe::.

.::Pink*loVe::.


Брой мнения : 28
Age : 30
Registration date : 15.12.2007

Какъв касмет ви се падна от баницата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв касмет ви се падна от баницата?   Какъв касмет ви се падна от баницата? Icon_minitime3rd Януари 2008, 23:05

На мен ми се паднаха учението Very Happy и любовта(което много ме самнява кат гледам как почнахХхХх)
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какъв касмет ви се падна от баницата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв касмет ви се падна от баницата?   Какъв касмет ви се падна от баницата? Icon_minitime5th Януари 2008, 18:17

Плодородие... Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
DeS17y_InLoF

DeS17y_InLoF


Брой мнения : 58
Age : 29
Location : VT
Registration date : 17.12.2007

Какъв касмет ви се падна от баницата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв касмет ви се падна от баницата?   Какъв касмет ви се падна от баницата? Icon_minitime6th Януари 2008, 12:06

На мен пътуване, къща и "Таз година булка, догодина люлка" Very Happy Very Happy Very Happy lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
https://7vrulez.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Какъв касмет ви се падна от баницата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв касмет ви се падна от баницата?   Какъв касмет ви се падна от баницата? Icon_minitime8th Януари 2008, 13:44

Леле... What a Face
Върнете се в началото Go down
LiL`PrInCeSs

LiL`PrInCeSs


Брой мнения : 41
Location : NqkAdE iZ vSeLeNaTa
Registration date : 15.12.2007

Какъв касмет ви се падна от баницата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв касмет ви се падна от баницата?   Какъв касмет ви се падна от баницата? Icon_minitime9th Януари 2008, 21:44

Много бебета ще има в нашия клас е Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/kykla7a
vasito

vasito


Брой мнения : 15
Age : 30
Registration date : 14.12.2007

Какъв касмет ви се падна от баницата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв касмет ви се падна от баницата?   Какъв касмет ви се падна от баницата? Icon_minitime9th Януари 2008, 23:46

и на мене ми се падна бебе Laughing Razz трябва да си напрайм ясла 4е ще станат много бебета Laughing и къща също ми се падна Razz Razz

Престани да пишеш едно и също на 100 места!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какъв касмет ви се падна от баницата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв касмет ви се падна от баницата?   Какъв касмет ви се падна от баницата? Icon_minitime11th Януари 2008, 23:31

"Малко юначе в къщата ще плаче" Very Happy Цепи Тва ми се падна.....



vasito написа:
и на мене ми се падна бебе Laughing Razz трябва да си напрайм ясла 4е ще станат много бебета Laughing и къща също ми се падна Razz Razz

Престани да пишеш едно и също на 100 метса!
Чакай Адмнистраторе Мисля че това е OFFTOPIC,но и не виждам някаде другаде Васито да е написала същото!!!!Също така забележка не се прави така,това че си админ не означава,че имаш право да нагрубяваш публично другите потребители това създава лошо впечатление за форума,а може би и за самия адмистратор!!! Sad


Мирослвае ти не се ли виждаш че пишеш само простотии ако бях на НАско до ся да съм те махнал въобще от форума

П.С.Не ми пука дали ше ме махнеш все ми е едно!!!!


Последната промяна е направена от на 14th Януари 2008, 21:24; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какъв касмет ви се падна от баницата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв касмет ви се падна от баницата?   Какъв касмет ви се падна от баницата? Icon_minitime13th Януари 2008, 16:22

Ех, ех... А на мен плодородие... Егати късмета... pale
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какъв касмет ви се падна от баницата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв касмет ви се падна от баницата?   Какъв касмет ви се падна от баницата? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какъв касмет ви се падна от баницата?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
7 V INFO STUFFS & MORE :: ОFFTOPIC-
Идете на: